Canadian International School in Kosovo
Shkolla Ndėrkombėtare Kanadeze nė Kosovė

your gateway to worldwide education ™                 ENGLISH            

Faqja Amė   Cka Ofrojmė   Kurset   Vetem ne CIS   Udhėtimet   Kontakt

 
 


BEHUNI PARTNER ME CIS KOSOVO!

CIS Kosovo ofron mundėsi tė shumta partneriteti dhe bashkėpunimi. Ne jemi tė itneresuar tė shtrijmė praninė tone nėpėr tė gjitha qendrat e Kosovės.  Nė kėtė mėnyrė, ne duam t’i ofrojmė kurset tona tek sa mė shumė nxėnės, studentė, dhe tė interesuar tė tjerė pėr tė mėsuar anglishtėn nėpėr gjithė Kosovėn. Pėrkushtimi jonė pėr kualitet ėshtė i njohur ndėrkombėtarisht pėrmes CIS College dhe anėtarėsimit tė CIS Kosovo nė The College of Teachers (UK) dhe IATEFL. 

Andaj, tė jesh partner i CIS Kosovo do tė thot tė jesh pjesė e njė rrjeti ndėrkombėtar tė mesimit tė gjuhės angleze si gjuhė e huaj.  

Partnerėt tanė mund tė jenė afaristė qė duan tė sjellin CIS Kosovo nė qendrėn apo vendbanimin e tyre apo mėsimdhėnės tė anglishtės qė mbajnė kurse private e qė duan tė institucionalizojnė punėn e tyre si dhe mėsimdhėnės tė anglishtės qė duan tė fillojnė me kurse tė anglishtės nėn ombrellėn e CIS Kosovo.  

Nga partneriteti me CIS Kosovo, ju pėrfitoni mundėsinė e pėrdorimit tė emrit dhe logos tonė, planprogrameve tona, kredencialeve tona ndėrkombatare, materialeve tona mėsimore, si dhe mbi tė gjitha, kursistėt tuaj do t’i pajisni me certifikatat tona tė njohura ndėrkombėtarisht.  

Nėse jeni tė interesuar tė bėheni partner tė CIS Kosovo apo keni pyetje shtesė, ju lutem na kontaktoni nė info@ciskosovo.com apo nė 045 257 115.

 

 
 

Copyright © 2013 by Canadian International School in Kosovo. All rights reserved.