Canadian International School in Kosovo
Shkolla Ndėrkombėtare Kanadeze nė Kosovė

your gateway to worldwide education ™                 ENGLISH            

 Faqja Amė   Cka Ofrojmė   Kurset   Vetem ne CIS   Udhėtimet   Kontakt

 
 


Cka Ofron Shkolla Jonė?

Shkolla jonė (CIS Kosovo) nė bashkėpunim dhe partneritet mė CIS College ofron kurse tė specializuara tė mėsimit tė Gjuhės Angleze pėr fėmijė dhe tė rritur. 

Ne poashtu ofrojmė kurse intensive tė tė mėsuarit tė Gjuhės Angleze pėr qėllime tė posaqme si:
 

     - English for Business Purposes (Zhvillimin e Aftsive Kominikuese ne Gjuhen Angleze ne vendin e punės, shėrbime

       shtesė si pergaditja e CV, Cover Letter etj);
 

     - University Preparation (Pėrgaditje pėr TOEFL, English for Academic Purposes, lehtėsime dhe ndihmesė pėr tė shkuar

       nė Kanada dhe SHBA pėr studime universitare mundėsuar pėrmes bashkėpunimit me CIS College dhe The Bislimi

       Group Foundation);
 

     - English+ (mosha >30). 

    

 

 
 

Copyright © 2013 by Canadian International School in Kosovo. All rights reserved.