Canadian International School in Kosovo
Shkolla Ndėrkombėtare Kanadeze nė Kosovė

your gateway to worldwide education ™                 ENGLISH             

Faqja Amė   Cka Ofrojmė   Kurset   Vetem ne CIS   Udhėtimet   Kontakt

 
 


Aktivitete te nxeneseve te CIS Kosovo per Diten e Femijeve, 1 Qershor 2013

Qershor 2013
Femijet e talentuar te CIS Kosovo marrin iniciative me perkrahjen e Shkolles se Vetme Nderkombetare Kanadeze CIS Kosovo te ndihmojne femijet ne nevoje duke paraqitur punimet, krijimet e tyre artisike. CIS Kosovo eshte shume krenar per keta femije kaq te talentuar dhe human!!! We love you so much little Angels :) 
Pjesa e Dyte e fotove ku CIS Kosovo shperblen me argetim te pafund dhe shume te merituar keta femije duke i derguar ata ne Festivalin per Femije "Lyra 2013" ne Gjilan.

 

 

 
 

Copyright © 2013 by Canadian International School in Kosovo. All rights reserved.