Canadian International School in Kosovo
Shkolla Ndėrkombėtare Kanadeze nė Kosovė

your gateway to worldwide education ™                 ENGLISH             

Faqja Amė   Cka Ofrojmė   Kurset   Vetem ne CIS   Udhėtimet   Kontakt

 
 
CIS Kosovo - Aty ku mėsimi bėhet argėtues dhe Anglishtja gjuhė e preferuar

foto nga disa aktivitete te kursisteve te CIS Kosovo ne Gjilan
 

 

 

 
 

Copyright © 2013 by Canadian International School in Kosovo. All rights reserved.